شنیده های جدید از برخی سهام …

244
telegram nokhbegan-start
شنیده های جدید از برخی سهام ...Reviewed by Khalili on Sep 15Rating:

شنیده شده ذوب آهن در نظر دارد برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی و همچنین 200 درصدی از محل تجدید ارزیابی داراییهای خود را در نیمه دوم سالجاری عملی سازد. تعدیل مثبت درآمد این شرکت در گزارش 9 و 12 ماهه نیز با توجه به افزایش نرخ محصولات مقدور می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گفته شده وساپا نیز برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی خود را دنبال می کند و در نظر دارد طی نیمه دوم سالجاری نسبت به اجرای آن اقدام نماید.

شنیده شده سیمان تهران با افزایش مقادیر فروش و همچنین رشد قیمت سهام شرکتهای زیر مجموعه اش، در نظر دارد در گزارش 6 ماهه سود تلفیقی خود را از 850  ریال به 1000 ریال افزایش دهد. انتشار این خبر در بازار به استحکام صف خرید ستران منجر شده است.

در خصوص تاپیکو هم شنیده شده که پتروشیمی غدیر که از زیر مجموعه های این شرکت می باشد را قرار است در فرابورس پذیرش نماید تا مورد عرضه قرار گیرد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن