شنیده ها از برخی سهام و گروه ها …!!!

189
telegram nokhbegan-start
شنیده ها از برخی سهام و گروه ها ...!!!Reviewed by Khalili on Aug 19Rating:

شنیده شده که در خصوص بانکی ها به دلیل اینکه بتوان تورم را تا حدی زیادی مهار کرد، باید بر نرخ های سود برخی سپرده های بانکی تجدید نر کرد که احتمال افزایش نرخ سود بانکی محتمل می باشد که در این صورت می تواند بخشی از سرمایه های بورس را به آن حوزه هم منتقل کند که این مورد موجب ایجاد رکود خواهد شد.

در مورد قندی ها هم شنیده شده که در بورس کالا شکر سفید با قیمت پایه 1947 تومان توسط برخی شرکت های تولید کننده درج شده است. بنابراین در صورت معامله شدن این عرضه ها، می توان به افزایش قیمت ها در این صنعت امیدوار بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد بترانس هم شنیده شد که ترانسفورماتورهای تولیدی شرکت در حال حاضر بیش از قیمت برآورد شده در گزارش های شرکت، فروخته می شوند. گفته شده هم اکنون بترانس اقدام به پیش فروش محصولات خود به نیروگاه ها نموده است.  بنابراین می توان از این جهت افزایش سود را برای این شرکت انتظار داشت.

شنیده شده با افزایش تولید و نرخ فروش محصولات در نماد دابور از یکسو، و همچنین ترخیص مواد اولیه دارویی این شرکت از گمرک به نرخ دلار 1226 تومانی،این شرکت توانایی تعدیل مثبت 30 تا 40 درصدی عایدات خود را در سالجاری دارد.

گفته شده در پی افزایش نرخ سرب و روی در بازارهای جهانی، تولید کنندگان سرب و روی داخلی نیز تصمیم دارند نسبت به افزایش 10 درصدی نرخ محصولات خود در آینده در بورس کالا اقدام نمایند. در این میان، اخباری غیر رسمی از تعدیلمثبت 30 درصدی سود کروی به گوش می رسد. البته در مورد مس نیز چنین شنیده ها وجود دارد که فملی را با تعدیل مواجه می سازد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن