شنیده ها از برخی سهام …

210
telegram nokhbegan-start
شنیده ها از برخی سهام ...Reviewed by Khalili on Aug 12Rating:

در مورد پتروشیمی سینا هم شنیده شده است که این شرکت می تواند سود خود را تا محدوده ی 150 تومان هم افزایش دهد. تسعیر خوب ارز به عنوان محل این افزایش سود عنوان شده است. اما این سهم با توجه به گذشته اش به نظر می رسد که کمی به استراحت نیاز داشته باشد. بنابراین بعد از رسیدن به کف قیمتی در دوران استراحتی مورد انتظار، می تواند مورد استقبال قرار گیرد.

گفته شده با اصلاح استاندارد شماره 16 حسابداری در خصوص عدم لزوم شناسایی یکجای مابه التفاوت نرخ مرجع و مبادلاتی در شرکتهای دارای بدهی ارزی، مپنا نیز با ضعیت مطلوبی روبرو گردیده و اثرات برگشت 3000 ریال به ازای هر سهم است که منبعد طی ده سال مستهلک خواهد شد. این امر می تواند سهام مپنا را همچنان در کانون توجه بازار قرار دهد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شنیده شده با افزایش آبونمان دو جانبه مخابرات( یکی از محل هم‌کدسازی و دیگری تصمیمات شورای رقابت، هزینه آبونمان مخابرات حداقل از ۶۳ تومان به ۱۴۱۰ تومان می‌رسد که رشدی ۲۲ برابری را منجر میشود. اما در برخی خبرها این موضوع هم ممنوع اعلام شده است که هنوز تکلیف این امر معلوم نیست.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن