شنیده ها از دو نماد …

317
telegram nokhbegan-start
شنیده ها از دو نماد ...Reviewed by Khalili on Jun 12Rating:

اخباری در مورد خبهمن شنیده شده که قرار است ماهیت شرکت خود را از تولیدی به سرمایه گذاری تغییر دهد. با این وضع پیش بینی شده که NAV سهم به مبلغ 340 تومان خواهد رسید. خبر دیگری که در مورد خبهمن شایعه شده این است که قرار است در مجمع به جای 85 ریال، 300 ریال تقسیم سود نماید.

شنیده شده شاراک در حال دریافت مجوزی است که بتواند ارز حاصل از صادرات خود را به قیمت های بالاتر از ارز مبادله ای تسعیر کند که در این صورت می تواند سود خوبی را از این محل نصیب شرکت نماید. از سوی دیگر افتتاح چند طرح این شرکت در روزهای اخیر و داشتن طرح های توسعه ی دیگر، از جمله پتانسیل های این شرکت محسوب می شود. کارشناسان اعتقاد دارند در صورت دریافت مجوز تسعیر ارز، این سهم می تواند تا مبالغ 500 تومان هم تعدیل را تجربه نمایند.

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

    • دوست عزیز نگران نباش چیزی که در بورس زیاد است فرصت و چیزی که مهمتر است حفظ سرمایه میباشد.یک تریدر حرفه ای به این میاندیشد که چقدر ممکن است ضرر کند شاید یک ماه پیش احتمالات ریسک به ریوارد سهم تناسب خوبی نداشته است.میتوانیم این نماد را فعلا در نظر داشته باشیم چون انتظار استراحت و آغاز موج 4 نزولی الیوتی وجود دارد.به محض پایان این موج و آغاز موج 5 اقدام به خرید میکنیم(البته با مشورت با کارشناسان سایت)

  1. با سلام میشه توضیح بیشتری بدهید که این دو نماد را در چه قیمتی بخریم و حد سود و ضرر آن چند است؟
    به نظر من شاراک در موج 3 الیوت و بالای اکستنشن %261 قرار دارد و به عنوان یک چارتیست خریدن این نماد را به شخصه حمافت محض میدانم.اما در موردگروه بهمن فکر میکنم شکستن مفاومت 155 تومان مکان ورود مناسبی باشد با حد سود 176 در گام اول و سپس 187 و 201 تومان و حد ضرر 143تومان.

نطر گذاشتن