شنیده ها و اخبار امروز بازار…

298
telegram nokhbegan-start
شنیده ها و اخبار امروز بازار...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jun 30Rating:

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شنیده شده است:

افزایش بهای تمام شده در نماد  دجابر با افزایش نرخ ارز برای خرید مواداولیه،اخذ مجوز افزایش 66 درصدی نرخ محصولات شرکت و قابلیت تعدیل مثبت سود هر سهم از 647 ریال به 1075 ریال

افزایش سودآوری و قیمت سهام شرکتهای تابعه وسپه،افزایش ناو هر سهم به 3616 ریال و برقراری رابطه 50 درصدی بین ناو و قیمت سهم، قابلیت کسب سطوح 200 تومانی سهم در آینده نزدیک

افزایش سودآوری و قیمت سهام شرکتهای تابعه وتوسم،افزایش ناوهر سهم به 3030 ریال و برقراری رابطه 60 درصدی بین ناو و قیمت سهم، قابلیت کسب سطوح 200 تومانی سهم در آینده نزدیک

 اما به نقل از تحلیلگران بازار:

در این چند روز به نسبت پتروشیمی ها کم فروغ نسبت به سایر گروه ها نشان دادند اما غدیر با توجه به پرتفوی سیمانی که دارد آرام آرام به هدف 420 نزدیک میشود رشد بیشتر بستگی به شرایط گروه پتروشیمی خواهد داشت.ارزش خالص دارایی غدیر550تومان.

محدوده 520تومان برای فولاد با مقاومت مهمی روبرو است از سوی دیگر مجمع پیش رو و افزایش سرمایه 40درصدی سیگنال مثبتی برای سهامداران میان مدتی میباشد برای رشد بیشتر نماد.

فولاد در میان مدت در صورت گذر 525 حداقل هدفش 640 تومان و و حداکثر720در سال جاری براورد میشود.حضور در افزایش سرمایه فولاد توصیه میشود.

واتی در مجمع 500ریال تقسیم نمود شرایط بنیادی سهم اماده رشد بیشتر است مجمع نیز از احتمال تعدیل مجدد سود با افزایش فعالیت و تسعییر نرخ ارز برخی قراردادها و برنامه ورود چند دکل جدید حکایت داشت.
سهم پتانسیل رشد پس از بازگشایی تا محدوده 500 تومان رادارد.

خبر مثبت از فارس شنیده میشود تعدیل در گزارش 93 و تخفیف در نرخ خوراک مایع فعلا بازار نیز به دلیل قطعی نشدن این دو مهم بر روی سهم دو دل است اما کماکان میتوان بر روی سهم سرمایه گذاری نمود.
محقق شدن یکی از دو خبر فوق فارس را تا مرز 1300 بالا خواهد برد.

نتظار از عرضه قریب الوقوع جم و اخبار مثبتی از تحولات پرتفوی خارج بورسی و صندوق و افزایش سرمایه 100درصدی این نماد شرایط برای رشد بیشتر فراهم شده به خصوص آنکه از دید تکنیکی صندوق از نیمه اول کانال گذر و وارد کانال 600تومانی  شده را تایید نموده است.

ارزش خالص دارایی صندوق بدون درنظر گرفتن پرتفوی خارج بورسی 500تومان که با لحاظ ورود جم 240 تومان به ازای هرسهم به ارزش صندوق افزوده خواهد شد.

وخارزم با دراختیار داشتن پاسارگاد(مستقیم و غیر مستقیم 8درصد) از شرایط بسیار مثبتی برخوردار است.
با در اختیار داشتن بیش از 4درصد پاسارگاد به صورت مستقیم و 2درصد صادرات و نمادهایی چون شفن ثمسکن و غدیر  و… شاهد افزایش ارزش پرتفوی و دارایی نماد در بازار میباشیم.

تعدیل ها پاسارگاد و انتظار از افزایش قیمت نمادهای بانکی انتظار افزایش ارزش خالص دارایی خارزم راداریم .
ارزش فعلی بیش از 250 تومان براورد میشود.

bashgah-banner
نوشته قبلیمجامع امروز
نوشته بعدیتعدیل در گروه کاشی
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

4 نظرها

نطر گذاشتن