شنیده ها و شایعات در صدر معاملات

689
telegram nokhbegan-start
شنیده ها و شایعات در صدر معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Aug 20Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛

آخرین روز هفته با یک یادگاری 3 واحدی سبز به پایان رسید.وضعیت بازار با تمام واگرایی های منفی و فشار فروش همچنان پابرجاست.به نظر می رسد منفی های اخیر یک فضایی برای رشد تقاضا ایجاد کرده است.با تمام این تفاسیر شاید قرمزی بازار تا هفته ی بعد ادامه دار باشد.

 

کدال

 

خودرویی

در خصوص ایران خودروگفته می شود سیاست مدیران فعلی ایران خودرو عدم تولید خودروهای ناقص و در اولویت قرار دادن قطعه سازهای زیرمجموعه نسیت به قطعه سازان خارج از گروه خواهد بود. این خبر می تواند برای خمحرکهخوب باشد.شنیده شده خاهنتعدیل مثبت حدود 40% را خواهد داشت و همچنین این شرکت در حال ارسال مدارک به سازمان جهت ثبت افزایش سرمایه 100 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها است .در خاورشنیده شده که قراردادی با بنز منعقد کرده است که زیان شرکت را تا نزدیک صفر کاهش می دهد.

 

ساختمان

شاید زمانی برای پر شدن ظرف زمان در این گروه سهامداران را خسته کند.اما در نیمه ی دوم به گفته ی بزرگان اوضاع بهتر خواهد شد.تا هفته آینده معارفه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود برای عرضه ۱۰درصد از سهام برگزار خواهد شد که به همین ترتیب طبق اعلام مدیران شرکت تا پایان هفته آینده این عرضه انجام خواهد شد. مدیرعامل ثرود:با اعتماد به نفس به فرابورس می آئیم/بازار از ما استقبال می کند/40 تومان سود در مجمع تقسیم می کنیم.

 

بانک

مدیرعامل بانک سینا گفت: مجموع سپرده های مشتریان نزد این بانک با رشد مطلوب ۳۰درصدی از ۸۱هزار و ۷۵۳میلیارد ریال در سال ۹۱به ۱۰۶هزار و ۲۲۰میلیارد ریال در سال ۹۲افزایش یافته است.

 

تک سهم ها

در گروه خدمات فنی مهندسی، از هر دو شرکت مپناو رتکوشایعاتی در خصوص افزایش سرمایه شنیده می شود.شنیده هایی از عقد قرارداد مپنا با راه آهن به منظور تامین مالی این شرکت به گوش می رسد.

کفپارس : بنابر اطلاعات رسیده عدم صلاحیت دادگاه کفپارسدر قرارداد فروش سهام آن به زودی اعلام خواهد شد. و به نظر مجموعه احیا بایستی سهامی را که قبلا فروخته برگرداند و احتمالا باید شهاهد یک بلوک باشیم.

بر اساس شایعات وبیمهبا حمایت بیمه مرکزی تا 180 تومان رشد قیمت در کوتاه مدت دارد.

شنیده شده مرقامقصد دارد سود سال مالی 31 شهریور 94 خود را با افزایش 25 درصدی به بازار اعلام کند.

 

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.

مس (تن/دلار) 6955

نیکل (تن/دلار) 18651

آلومینیوم (تن/دلار) 1993

روی (تن/دلار) 2337

طلای جهانی (اونس/دلار) 1294

موفق باشید…

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن