شنیده و شایعات نسبتاً موثق امروز بازار

1231
telegram nokhbegan-start
شنیده و شایعات نسبتاً موثق امروز بازارReviewed by مدیریت وبسایت on Apr 14Rating:

شنیده و شایعات نسبتاً موثق امروز بازار

با سلام خدمت کاربران گرامی و بورسی تحلیلها

در ادامه به برخی از شایعات و شنیده هایی که امروز در بازار مطرح است می پردازیم که برخی از آنها نسبتاً موثق می باشند:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1- ابتدا از غول خودروسازان یعنی ایران خودرو صحبت می کنیم؛ ایران خودرو که در سال 93 سود 372 ریال پیش بینی کرده بود حالا در میان صحبت های بازاریان سود 480 ریالی برای سال 93 مطرح است که کماکان منتظر گزارش شرکت خواهیم ماند

2- ونفت امروز سنگ تمام گذاشت و صف خرید بیش از 20 میلیون سهمی چید؛ می توان دلیل آنرا به شایعه مزایده قسمتی از پروژه قشم نسبت داد البته این شایعه سال گذشته هم چندین بار مطرح شد اما این دفعه بازاری ها جدی گرفته اند

3- این روزها دیران کمی بی حال معامله می شود چرا که شنیده ایم قرار است سود 1092 ریالی سال 93 را به 1090 ریال کاهش دهد؛ این همه تعریف و تمجید طی یکی دو ساله اخیر از دارویی ها ولی این دفعه طبق شایعات گویا روند صعودی سود نزولی خواهد شد. امیدواریم ستون دسبحا به عنوان سهامدار عمده نلرزد.

4- کگاز که بین حقیقی ها مظلوم واقع شده است و پاس به هم می دهند با شایعه دریافت وام 13.5 میلیون یورویی برای خط تولید شیشه های سبک بسته بندی روبرو است. البته گویا موافقت اصولی هم با دریافت این وام توسط کگاز شده است.

5- خمحرکه روزهای اخیر خیلی آروم و بی سروصدا داشت معامله می شد که روز آخری یکباره صف خرید شد. بعد از توقف شایعاتی منتشر شد که تعدیل مثبت سود به میزان 80% در راه است. البته یکباره صف خرید سنگین شدن در این سهم هیچ ارتباطی با علم غیب داشتن افرادی که اونروز در صف خرید نشستند نداشت!!!

6- شایعه آخر هم افزایش سرمایه بیمه میهن؛ گویا افزایش سرمایه 111% از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را در دستور کار قرار داده و به زودی درخواست آن بر روی کدال خواهد نشست.

در ادامه شایعات نسبتاً موثق را خدمت شما ارائه خواهیم داد تا در صورت بررسی صحت این شنیده ها تصمیم گیری درست را در سرمایه گذاریتان اتخاذ نمایید.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن