شکربن و تعدیل سود…

295
telegram nokhbegan-start
شکربن و تعدیل سود...Reviewed by Khalili on Sep 28Rating:

شکربن اطلاعیه ی جدیدی را برای اصلاح پیش بینی های قبلی اش منتشر کرد. در این پیش بینی جدید، شرکت تعدیل مثبت 28 درصدی را به خود دیده است. در اطلاعیه ی جدید مبلغ جدید سود پیش بینی شده ی هر سهم 927 ریال اعلام شده است که در طول 3 ماهه نیز 118 ریال آن به طور واقعی تحقق یافته است. شرکت دلایل این تعدیل را به صورت زیر عنوان کرده است:

1- افزایش 16 درصدی مقدار تولید و فروش محصولات


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

2- کاهش 10 درصدی قیمت فروش محصولات

3- کاهش 15 درصدی قیمت خرید مواد اولیه

4- سود تقسیمی شرکت دوده صنعتی پارس از 1092 به 1001 کاهش یافته است که این امر موجب کاهش 1.3 درصدی درآمد سرمایه گذاری شرکت شده است.

از دیگر نکات صورت مالی:

** زیان انباشته تلفیقی گروه مطابق صورتهای مالی 12 ماهه حسابرسی شده، به مبلغ  59664  میلیون ریال (معادل 24 درصد سرمایه شرکت و به ازای هر سهم مبلغ 239 ریال) می باشد.

** شرکت اعلام نموده است که مبنای تقسیم سود، سود محقق شده در صورتهای مالی تلفیقی است که از تلفیق صورتهای مالی شرکتهای گروه شامل: دوده صنعتی پارس)سهامی عام(، صنایع لستیکی سهند )سهامی عام(، شرکت سرمایه گذاری صنایع لاستیکی سهند)سهامی خاص ( و شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت شیمیایی)سهامی خاص( و شرکت اصلی )شرکت کربن ایران-سهامی عام( حاصل میگردد. همچنین با توجه به تغییرات صورت گرفته در پیش بینی شرکتهای گروه و شرکت اصلی مقدار سود تقسیمی در اطلعیه های بعدی به استحضار سهامداران محترم می رسد.

bashgah-banner nokhbegan-start