شکسته شدن های پی در پی

298
telegram nokhbegan-start
شکسته شدن های پی در پیReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 7Rating:

وبانک : برای این سهم شاهد روند نزولی قوی و نزدیک شدن به مرز حمایتی 400 تومان هستیم.حمایت قوی تر سهم در محدوده ی 348 تومان وجود دارد که میتوان افزایش تقاضا را شاهد بود.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وبانک

 

ثباغ : برای این سهم شاهد روند نزولی و نزدیک شدن به سطح حمایتی 230 تومان هستیم.حمایت قوی تر سهم در محدوده ی 220 تومان است  اسیلاتور REI شاهد کاهش قدرت خریداران را همچنان تایید میکند.

 

ثباغ

 

ذوب : برای این سهم شاهد رسیدن به مرز حمایتی 358تومان هستیم.حمایت قوی تر سهم در محدوده ی 330 تومان است که باتوجه به قدرت افزایشی REgular-RSI شاهد کاهش قدرت خریداران هستیم.

 

ذوب

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار شنبه 16 شهریور ماه…
نوشته بعدیخبری از ذغال سنگی ها …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن