شگل و قابلیت های رشد سهم

281
telegram nokhbegan-start
شگل و قابلیت های رشد سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 1Rating:

برای این سهم (شگل) باتوجه به نوسانات محدوده ی 2100 تا 1900 تومان شاهد تشکیل الگوی مثلث هستیم.باتوجه به عبور قوی سهم از مرز 2100 تومان و کندل بریده میتوان انتظار روند صعودی را تا مرز 2360 تومان برای سهم دانست.حمایت قوی سهم مرز 1900 تومان است و هدف میان مدت آن مرز 2600 تومان میباشد.

از دید بنیادی شرکت وضعیت نبستا مناسبی دارد.تنوع محصولات خود را زیاد و در 3 ماهه ابتدای سال 92 نیز با افزایش تولید همراه بوده است.از سویی افزایش حجم فروش و افزایش مبلغ فروش در تولید مواد آرایشی بهداشتی امکان تعدیل سود شرکت را فراهم خواهد ساخت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شگل

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمحدوده ی بازگشتی تپمپی
نوشته بعدیاز این بانکی…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن