صحبتهای جذاب در مجمع این سه سهم

314
telegram nokhbegan-start
صحبتهای جذاب در مجمع این سه سهمReviewed by کارشناس on Nov 18Rating:

majma

مجمع فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش(رکیش) افزایش سرمایه 118 درصدی را تصویب نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با این وصف سرمایه رکیش از 29.5 میلیارد تومان به 65.5 میلیارد تومان رسید.

اما خبر مهم از مجمع رکیش اینکه مدیر عامل این شرکت از ابراز تمایل بانک تجارت به سرمایه گذاری در این شرکت خبر داده است. این خبر عملاً دلیل برخی از عرضه های اخیر در رتاپ را تأیید می نماید و بانک تجارت در حال تمرکز بر روی رکیش است. در صورت ورود بانک تجارت به این شرکت میتوان افزایش قیمت و همینطور دستیابی به منابع مالی ارزان قیمتی را برای شرکت انتظار داشت.

خبر دیگر مجمع اینکه شرکت تصمیم دارد تا پایان سال سرمایه خود را به واسطه افزایش سرمایه ای دیگر به 80 میلیارد تومان برساند.

در همین حال مجمع عمومی عادی موتوژن علاوه بر تقسیم سود 147 تومانی از برنامه افزایش سرمایه 120 درصدی خود خبر داده است.

و همینطور لحظاتی پیش مجمع فوق العاده شدوص با افزایش سرمایه 100 درصدی از محل مطالبات و آورده های نقدی موافقت نمود. این شرکت با سرمایه 6 میلیارد تومان سود هر سهم خود را برای سال مالی 92 مبلغ 200 تومان پیش بینی کرده بود که در شش ماهه نخست موفق به پوشش 48 درصدی شده است که پیش بینی میگردد شرکت با توجه به کاهش بهای تمام شده  شاهد تعدیل مثبت دیگری را به بازار اعلام نماید.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن