صحبتی با شما

232
telegram nokhbegan-start
صحبتی با شماReviewed by علی صابریان on Sep 30Rating:
سلام به اعضای حرفه ای     
دوستی پیغام داده است که امروز بازار مثبت بود چرا سیگنال خرید نداشتیم .
خوب به قول یکی دیگر از دوستان امروز شرکت دمپایی سازی هم صف بود .!! با این مثال می خواهم توجه کنید که در مواقع که بازار هیجانی است طبق استراتژی های معاملاتی هر گونه معامله ای پر ریسک است   . باید کمی صبر داشته باشید تا بازار از حالت هیجانی در آید تا سهام مناسبی که قرار است به صورت غیر هیجانی رشد کند خودش را از سهام های دیگر یا به قول دوستمان دمپایی سازی!!  جدا کنند . آن موقع با خیال راحت سیگنال های مطمئن داده خواهد شد .
دوستان گاهی سیگنال ندادن را به حساب کم کاری سایت می گذارند ولی نمی دانند که ساده ترین کاری که یک سایت تحلیلی می تواند انجام دهد سیگنال خرید دادن است .
دوستان ما روزانه چندین بار سهم ها را بررسی می کنیم تا سهام با ریسک و سود مناسب را جدا کنیم وقتی سهمی طبق استراتژی ما پیدا می شود سریعا به شما معرفی می کنیم و خودمان هم خوشحالیم ولی وقتی احساس می کنیم که شرایط مبهم است ، ریسک مشخص نیست منتظر می مانیم . حفظ سرمایه شما عزیزان در درجه اول مد نظر ماست و سپس سود .
شاید سایت های تحلیلی پیدا شوند که روزی چندین سیگنال خرید می دهند و خوب اگر بازار مثل الان باشد سیگنال معنی ندارد همه سود می کنند . اما تفاوت آنجا معلوم می شود که بازار آن روی خودش را نشان دهد ، وقتی همانند 2 ماه پیش که همه چیز سقوط می کرد و ما سهمی در سبد نداشتیم آن وقت آن چندین سیگنال روزانه که از دیدنشان خوشحال می شدید چشم هایتان را پر آب خواهد کرد و تبدیل به ضرر های 50% می شد . دوستان سیگنال خرید سهمی را دادن، برای ما کمتر از 1 دقیقه وقت می گیرد . ولی آن وقت جواب آن روی بازار چه 
اگر به دنبال سیگنال های فله و اینگونه می گردید لطفا در تحلیلها و در سبد حرفه ای به دنبال آن نباشید . ما اینجا استراتژی داریم ، هر سیگنالی نمی دهیم ، و حفظ سرمایه در درجه اول و سپس سود…  را مد نظر داریم
 
شاد باشید
 
bashgah-banner
نوشته قبلیبررسی گروه های مطرح بازار
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ( وبانک )
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

6 نظرها

نطر گذاشتن