طلا به سوی کدام هدف

295
telegram nokhbegan-start
طلا به سوی کدام هدفReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 29Rating:

برای این شاخص شاهد وضعیت صعودی هستیم.اسیلاتور ها وضعیت صعودی و هر لحظه ورود خریداران جدید به این سیکل را نشان و فعلا نشانه ایی از عقب نشینی وجود ندارد.موج شماری طلا در موج بلند 3 در بهترین موج صعودی قرار دارد.انتظار است طلا طی روز های آینده به مرز 1470 دلار در هر اونس برسد که مرز مقاومتی اولیه  و چنانچه از آن عبور و شکسته شود تارگت قوی تر و بند تر 1580 واحد وجود دارد که به آن دست خواهد یافت.پس آن انتظار اصلاح مقطعی و روندی نزولی را تا 1380 واحد و 1400 واحد انتظار دارم و سپس روند صعودی شاخص تا کشف تارگت 1700 واحدی شروع خواهد شد.دید میان مدت و بلند مدت ان فلز گرانبها صعودی میباشد.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

GOLD تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار چهارشنبه 06 شهریور…
نوشته بعدیکوتاه از بازار …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

    • انس جهانی متاثر از ارزش دلار است و ریسک سیاسیارزش دلار نیز وابسته به تراز تجاری و رشد اقتصادی ایالات متحده است.ریسک سیاسی نیز همیشه با زیاد شدنش قیمت طلا نیز رشد می کند.
      در بازار ایران طلا و سکه متاثر از بهای انس جهانی و دلار بازار آزاد است.رشد نقدینگی ، تراز تجاری و رشد اقتصادی بر روی آن موثر اند.ریسک سیاسی نیز بهای دلار را رشد می دهد که در ادامه به طلا نیز سرایت خواهد کرد

  1. سلام
    ممنون از تحلیل شما
    با توجه به اینکه آمریکا و اروپا از رکود خارج شده اند ممکنه که قیمت دلار بعد از مساله جنگ سوریه بالا بره و طلا خیلی موفق نشه که اعداد بالا را ببینه. ممکنه اینطور بشه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

نطر گذاشتن