عرضه بلوکی مجدد فولاد خوزستان !!

159
telegram nokhbegan-start
عرضه بلوکی مجدد فولاد خوزستان !!Reviewed by Khalili on Feb 17Rating:

دوباره قرار است بلوک 50.5 درصدی فولاد خوزستان مورد عرضه قرار گیرد. ظاهراً این سهم 3 بار مورد عرضه قرار گرفت و معامله ی موفقی نداشته است. به این ترتیب 12 اسفند یک میلیارد و 106 میلیون و 960 هزار سهم فولادخوزستان از سوی سازمان خصوصی سازی روانه میز فروش می شود، تا شاید این بار گروهی و فردی اقدام به خرید این بلوک مدیریتی کند.

این تعداد سهام به قیمت تابلوی بورس در روز عرضه به اضافه 25 درصد به شرط آنکه از 3 هزار تومان کمتر نباشد، روانه میز فروش می شود. شرایط این واگذاری هم که از سوی شرکت کارگزاری بانک ملی ایران انجام می شود، 25 درصد نقد و مابقی اقساط 4 ساله تعیین است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این بار باید دید که چه می شود. در صورت پیدا شدن خریدار، سهام فولاد خوزستان می تواند در شرایط جدید و ویژه ای قرار داده شود.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن