عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها + عملکرد هر کارشناس

1412
telegram nokhbegan-start
عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها + عملکرد هر کارشناسReviewed by ارش حکمت on Dec 6Rating:

عملکرد تحلیل تکنیکال سایت تحلیلها تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

عملکبرد سیگنال خرید سایت تحلیلها تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

عملکرد به تفکیک هر کارشناس :


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

آقای محمدی تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

خوش اقبال تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

حکمت تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

عباس زاده تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

اشتری تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

حسین زاده تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

mina تصویر عملکرد آبان ماه سایت تحلیلها

bashgah-banner

11 نظرها

 1. با سلام خدمت اساتید محترم
  ضمن تشکر از تحلیل و سیگنال های خوب کارشناسان عزیز، من از بعضی از سیگنال ها استفاده کرده و فقط در دو مورد تونستم 20 درصدی سود بگیرم مابقی بخاطر فعال شدن حد ضرر خارج شدم. با عرض پوزش من انتقادی که از این سایت دارم اینست که تعدد سیگنالهای معرفی شده در روز و یا هفته بسیار زیاد میباشد این باعث قرار گرفتن در دو راهی و عدم تصمیم گیری درست و یا تعویض سهم مثلا ظرف یک هفته بدلیل عدم رشد میباشد. آیا بهتر نیست یک یا دو سهم در هفته با مشورت و نظر همه کارشناسان معرفی گردد. این کار در بعضی از سایتها انجام و موفقیت آمیز هم بوده است. ضمنا اگر آن سهم مشکلی در روندش ایجاد شد با اعلام در سایت سیگنال خروج هم صادر گردد.

  • سلام
   کاملا موافقم
   خیلی زیاد سهم معرفی میشه و این مشکل درست میکنه
   دو تا سبد با نهایت 5 سهم معرفی کنید یکی برای افراد پر ریسک یکی برای افراد کم ریسک
   اینجور آدم هم تمرکز داره هم خیالش راحتتره
   اینجوری که با این همه سهم آدم استرس میگره کودوم بخره کودومو نخره کودوم کارشناس خوبه کودوم بده

 2. ممنون ازسایت خوب وپربارتون، تنها سایتی که من تونستم تا بحال از سیگنال های خرید وفروشش سود کنم به حق سایت شما بوده ودرکل راضی هستم اما شما استادان عزیز توجه داشته باشید که اگه یک نفر اندک سرمایه اش را بین دوتا سهمی که متاسفانه هردو حد ضررشان فعال شده تقسیم کرده آن وقت چی میشه ؟! اتفاقی که متاسفانه برای من افتاد ودو سهم فاسمین و کگاز هردوتا را باهم ضرر کردم.ضمن اینکه ممکنه یک نفر بگه خوب یه سهم مثل وساپا تو کوتاه مدت 34 درصد سود داده ! درصورتیکه اگه همین فرد نتونسته باشه تو 145 تومان، سهم را بفروشه الان وضعیتش چی میشه؟ دیگه الان با قیمت 121 تومان امروز وبرگشت سهم، سودش پنج درصد هم به زور میشه! به نظرم با وضعیت فعلی وبالا رفتن قیمت دلارو عدم توافق هسته ایی ،ریسک سیستماتیک بازار زیاد شده وکلیه اعضاء باید درخرید هاشون خیلی احتیاط کنند.لطفا جهت حفظ سرمایه دوستان حتما وضعیت آتی بازار رابطور دقیق وحساب شده تحلیل نمائید.باتشکر از زحمات کلیه کارشناسان سایت تحلیل ها

  • درود به شما دوست خوبم
   در تمام تحلیل هایی که بر روی سایت قرار میگیرد ، حد ضرر هم نوشته میشود که در صورت عمل کردن به ان با حداقل زیان خارج میشوید.
   در مورد وساپا ، در تحلیل صورت گرفته از این سهم بطور کامل هدف و مقاومت مهم ان گفته شده بود که دو بار هم بالای 140 رفت، حتی چند روزی هم بین 135 تا 140 فرصت فروش داشت و بعد صف فروش شد

 3. با سلام خدمت شما کارشناسان سایت تحلیل ها و ممنون از سیگنال های خوبتون
  میخواستم از مدیریت سایت و بقیه کارشناسان یه تقاضایی داشته باشم
  اگر امکانش هست یه تحلیل جامع از شاخص کل با همفکری تمام کارشناس ها قرار داده بشه و مشخص بشه که اگه قراره اتفاقات دی 92 دوباره تکرار بشه شاخص رو چه عددی باید بسته شه که سیگنال خروج از سهم ها صادر شه؟؟؟
  با تشکر و سپاس پیشاپیش از توجهتون

نطر گذاشتن