عملکرد بسیار خوب وصندوق ..!!

211
telegram nokhbegan-start
عملکرد بسیار خوب وصندوق ..!!Reviewed by Khalili on Aug 20Rating:

صندوق بازنشستگی کشوری توانسته در گزارش 10 ماهه ای که ارائه داده عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد. این شرکت که پیش بینی سود سال مالی منتهی به شهریور 92 خود را 1122 ریال اعلام کرده بود، توانسته در طول مدت 10 ماه از سال مالی، 1115 ریال از پیش بینی اش را به طور واقعی محقق کند. بنابراین تحقق 99 درصدی سود را شاهد هستیم. این شرکت پتانسیل تعدیل سود را در ادامه ی کار نیز خواهد داشت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ضمناً این شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 93 خود را نیز پیش بینی کرده است. وصندوق سود 93 را 1150 ریال اعلام کرده است. شرکت اعلام کرده در بودجه پیش بینی شده برای سال مالی منتهی به 93 عوایدحاصل از فروش سهام ایران خودرو لحاظ نگردیده است و به محض اتخاذ نتیجه نهایی ، تاثیرات مربوطه به صورت رسمی و از طریق سازمان بورس اعلام خواهد شد.

bashgah-banner nokhbegan-start

9 نظرها

نطر گذاشتن