عملکرد نیمه دوم مرداد ماه و پیشنهاد استفاده از فرصتی طلایی !

1291
telegram nokhbegan-start
عملکرد نیمه دوم مرداد ماه و پیشنهاد استفاده از فرصتی طلایی ! Reviewed by مدیریت وبسایت on Sep 15Rating:

سلام خدمت کاربران عزیز سایت تحلیلها

در این مطلب میخواهیم ۴ نمونه از دقیقترین عملکرد کارشناسان حرفه ای سایت تحلیلها را در یکماه گذشته برای شما بازگو کنیم که چگونه معاملات موفق داشتند و دقیقا به هدف های پیش بینی شده خود رسیدند. اگر شما هم از افرادی هستید که در بازار سرمایه فعالیت میکند و روزانه به دنبال سهم های مطمئن برای خرید میگردد قطعا میدانید که همیشه افراد موفق در بازار از یک منبع معتبر استفاده میکتتد و به دنبال شایعات و اشتباهات بازار نمیروند . پس شما هم در این باره فکر کنید که چگونه میتوانید با پیوستن به جمع  ۹۵۷۸ عضو سایت تحلیلها از این فرصت ها استفاده کنید.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

۱) نماد کترام که در تاریخ ۵ مرداد ماه پس از شکست روند نزولی خودش برای خرید مناسب معرفی شد . هدف رشد سهم تا ۲۴۵ پیش بینی شد . شاید جالب باشد که بدانید بالاترین قیمتی که سهم توانست  ببیند دقیقا ۲۴۵ در تاریخ ۲۹ مرداد بود و این تحلیل از دقیقترین پیش بینی های این ماه لقب گرفت .(برای دیدن مطلب روی عکس کلیک کنید)

کترام تصویر عملکرد

۲) دومین سهم نماد پرطرفدار وبیمه بود که در تاریخ ۲۳ مرداد ماه توسط کارشناسان ما معرفی شد و شروع یک موج جدید صعودی را برایش متصور بودیم. شاید در آن زمان هیچ کس به رسیدن سهم به این قیمت ها فکر نمیکرد اما بعد از گذشت کمتر از یک ماه با شروع حرکت پرقدرتش سهم توانست با رشد خیره کننده به اعداد ۱۶۰ تومان برسد و اگر شما هم از اعضای حرفه ای ما بودید بازدهی بیش از ۵۰ ٪ در کمتر از یک ماه را کسب میکردید !

وبیمه (2) تصویر عملکرد

۳) سومین نماد که توسط کارشناسان بعد از بازگشایی مورد بررسی قرار گرفت سهم وبشهر بود که شروع به حرکت پر قدرت کرده بود . اما کارشناسان ما با بررسی این سهم محدوده ای مقاومتی در سهم پیدا کردند که اگر شما سهامدار این سهم بودید حتما به دونستن آن علاقه مند می شدید..همانطور که پیش بینی شده بود سهم نتوانست از مقاومت گفته شده عبور کند و شاهد افت دیگری بود..

vabeshahr2 تصویر عملکرد

۴) اما نماد زمگسا که با شکست روند نزولی و پولبک به آن در تاریخ ۱ مرداد ماه معرفی شد موفق به بازدهی ۱۸٪ تنها در ۵ روز کاری شد . این بازده برای کسانی که در بازاری راکد اغلب معاملات ناموفقی داشتند ٍ سود  بسیار خوبی بود .

zemegsa تصویر عملکرد

با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد چرا بیش از ۸۵٪ پیش بینی کارشناسان ما به وقوع پیوسته است؟
قطعا همفکری چندین کارشناس و بررسی موردی سهم های روز بازار این فرصت را به شما میدهد که بتوانید از بهترین فرصت های ورود و خروج و ارزنده ترین سهم های بازار استفاده کنید.
شاید ما تضمینی برای کسب سود چند درصدی در ماه به شما ندهیم اما به جرات میگوییم میتوانید در کمتر از یک ماه به عملکرد کارشناسان ایمان بیاورید و با حرفه ای شدن در سایت از سهامداری که در خرید های روزانه شک دارد به سهامداری موفق و پر سود تبدیل شوید.

در نهایت هدیه ای برای شما در نظر گرفتیم تا با پیوستن به جمع اعضای حرفه ای سایت تحلیلها از تک تک این فرصت ها استفاده کنید .

همچنین اعضای حرفه ای هم میتوانند از این فرصت استفاده کنند و از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های تحت نظر در هفته  . تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده کنند.

 هنگام سفارش با اعمال کوپن  19TX432  به بخش عضویت حرفه ای بروید و از امکاناتی که برای شما مهیا شده لذت ببرید ( این کوپن فقط تا ساعت ۱۲:۰۰ شب روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه اعتبار خواهد داشت. ) (کلیک کنید)

تصویر عملکرد

 

تصویر عملکرد

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن