غاذر و نوسانات منفی و مثبت

268
telegram nokhbegan-start
غاذر و نوسانات منفی و مثبتReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 22Rating:

برای این سهم شاهد بازگشت و منفی شدن از مرز مقاومتی 536 تومان هستیم.این روند نوسانی منفی باتوجه به هیستوگرام Gator زیاد نبوده و انتظار است در محدوده حمایتی 460 تومان سهم حمایت شود.هدف صعودی سهم در بازه ی اول مرز 540 تومان و در صورت عبور در میان مدت 600 تومان میباشد.سهم از دید بنیادی قابلیت های رشد بالایی دارد.این سهم پیش بینی سه ماهه منتهی به 31/3/92 را نسبت به سال گذشته با رشد 12 برابری از 6 ریال به 70 ریال افزایش داشته است و باتوجه به افزایش سرمایه ایی که داشته درآمد های عملیاتی بسیار مناسبی را کسب نموده.نرخ محصولات شرکت حدود 115 افزایش داشته که انتظار است تنها از این طریق حدود 12 الی 18 درصد به سود منتهی به 29/12/92 خود اضافه نماید.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

غاذر تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیحتوکا و نقطه ی حمایتی مهم
نوشته بعدیگزارش مجمع پتروشیمی جم و خبرهایی از زمان عرضه …!!
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن