فاسمین و کاهش قدرت

375
telegram nokhbegan-start
فاسمین و کاهش قدرتReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 4Rating:

در بررسی نوسانات سهم شاهد روند صعودی از مرز 587 تومان هستیم.سهم با قدرت نسبتا خوبی مسیر صعودی را پیموده و در مقطع کنونی در نزدیکی مقاومت خود در 740 تومان شاهد کاهش این قدرت هستیم.سهام داران از سهم خارج و شاهد کندل دوجی در مرز مقاومتی هستیم.Waddeh Attar نیز در حال رسیدن به سقف قبلی خود میباشد.انتظار است داریم سهم دچار نوسانات منفی شود و با فشار فروش تا مرز 672 تومان افت نماید.این حمایت متزلزل میباشد و حمایت بعدی در مرز 620 تومان قوی میباشد.هدف میان مدت 3 الی 4 ماهه سهم مررز 822 تومان است.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فاسمین

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یکشنبه 13 مرداد ماه…
نوشته بعدیجدول حرفه ای تحلیلها … در حال بروز رسانی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن