فباهنر و روند صعودی سهم

430
telegram nokhbegan-start
فباهنر و روند صعودی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 1Rating:

برای این سهم شاهد دو همسانی 200% فیبو و 161.8% فیبو در سیکل بازگشتی قبلی هستیم.سهم در محدوده ی PRZ 380-390 تومان مقاومت دارد.در صورت ورود سهم به فاز اصلاح هدفش مرز 340 تومان است و در صورت عبور از این محدوده سهم تا هدف 420 تومان صعود خواهد داشت.باتوجه به افزایش مقدار تولید شرکت و افزایش قیمت فروش تولیدات کارخانه برای دوره 3 ماهه شرکت نیز انتظار تعدیل مثبت داریم.سهم با دید میان مدت 480 و با دید کوتاه مدت 420 را در نظر دارد.البته به شرطی که بتواند از مرز 390 عبور نماید.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فباهنر

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیثتران و یک سیگنال مهم
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 10 تیر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن