فردا کپشیر به حمایت میرسد…؟

  679
  telegram nokhbegan-start
  فردا کپشیر به حمایت میرسد...؟Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 24Rating:

  کپشیر : باتوجه به رسیدن به کف حمایتی کوتاه مدت شاهد تجمع EMA در محدوده 600 تومان هستیم.انتظار حمایت و بازگشت از این مرز با هدف 680 تومان وجود دارد.هدف میان مدت هسم 760 تومان میباشد.


  خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.

  عضویت حرفه ای


  bashgah-banner
  نوشته قبلینظر کارشناسان در مورد ثباغ . بکام . شپاکسا و …
  نوشته بعدیاگر سرمایه گذاری در بورس قسمتی از زندگی شما را تشکیل می دهد…
  اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

  2 نظرها

  نطر گذاشتن