فلزی ها و معدنی ها پیشتاز منفی بازار ….

164
telegram nokhbegan-start
فلزی ها و معدنی ها پیشتاز منفی بازار ....Reviewed by Khalili on Apr 10Rating:

امروز شاهد معاملات برخی فلزی ها در بورس کالا بودیم. چندین شرکت تولیدکننده ی محصولات فلزی، محصولاتشان را عرضه کردند که برخی از آنها با کاهش قیمت و برخی دیگر با افزایش قیمت معامله شدند. شمش شرکت فولاد خوزستان با کاهش اندک در قیمت 15700 ریال و با حجم 50 هزار تن مورد معامله قرار گرفت. سبد تیر آهن هم با اندکی افزایش قیمت همراه شد. اما در مورد شمش شرکت فایرا با کاهش قیمت مواجه بودیم. از طرفی روزهای گذشته هم شاهد کم بودن رونق فروش محصولات فولاد مبارکه در بورس کالا بودیم که سهام این شرکت را نیز کاهش کرده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از طرف دیگر کارشناسان بازار فلزات در مورد محصولات فولادی نظر دادند که به دلیل اینکه دلار در بازار روند با ثباتی به خود گرفته است، شاهد عدم نوسان قیمت‌ مقاطع فولادی هستیم و حتی از احتمال کاهش نرخ دلار هم خبر دادند که این موضوع بر تردید بازار بر قیمت سهام فولادی هم می افزاید.

همچنین در مقطع جهانی فشار کاهش نرخ انواع مواد معدنی و فلزی را هم داشته ایم که این مورد هم مزید بر علت شده است. با قیمت های جهانی که وجود دارد، احتمال تعدیل در سهم های معدنی بسیار کمتر خواهد شد و حتی ممکن است تعدیلی هم مورد انتظار برخی سهم های معدنی نباشد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن