فلوله و روند صعودی سهم

269
telegram nokhbegan-start
فلوله و روند صعودی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 10Rating:

در بررسی این سهم روند صعودی نسبتا خوبی را شاهد هستیم به طوری که سهم هر بار خط روند خود را تایید نموده است.سهم در محدوده ی 280 تومان کندل صعودی خوبی را با ورورد سهامداران کوتاه مدت زده که میتوان رشد مقطعی را در کوتاه مدت باتوجه به روند اسیلاتور ها در نظر داشت.نکته ی مهم مشاهده شدن واگرایی خفیف در CCI و Price است که چنانچه سهم به مرز 300 تومان برسد این رخ خواهد داد.در بازه میان مدت سهم قابلیت های رشد تا 400 تومان را دارد ولی در کوتاه مدت مقاومت نزدیکش 320 تومان میباشد.وضعیت بنیادی شرکت متعادل است و رشد صعودی چشمگیر برای سهم در اوضاع شرکت دیده نمیشود.افزایش قیمت تولیدات تا حد 12 درصد و بیشتر میتواند سهم را تا مرز 500 تومان رشد دهد.حمایت سهم مرز 260 تومان است.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فلوله تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیثنوسا و عبور از یک سطح
نوشته بعدیچند سهم
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن