فولاد آلیاژی ایران ( فولاژ )

243
telegram nokhbegan-start
فولاد آلياژي ايران ( فولاژ ) Reviewed by Sara_595 on Aug 21Rating:

در بررسی نمودار شرکت فولاد آلیاژی ایران، این سهم  در یک کانال نزولی قرار دارد که این نمودار در محدوده 345 تومان با سقف کانال برخورد می کند و در صورت شکست سقف این کانال و تثبیت بالای  آن احتمال  تدوارم روند صعودی وجود دارد. اما در صورتیکه حمایت در 279 تومان شکسته شود احتمال کاهش تا کف کانال نزولی وجود دارد.

اولین مقاومت سهم روی فیبوی 61.8% ریتریسمنت موج قبل در قیمت 333 تومان ودومین مقاومت در محدوده 340 تومان می باشد که در نزدیکی سقف کانال نیز هست .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تصویر

نمودار RSI از دو مقاومت مهم عبور کرده و در نزدیکی آخرین سطح مقاومتی متوقف شده است.

تصویر

 

در بررسی امواج الیوت با فرض اینکه موج 1 صعودی سهم در 390 تومان و موج 2 نیز در 240 تومان به پایان رسیده است ،سهم باید بتواند از سقف کانال نزولی  و نیز سقف موج 1 در 390 تومان بالاتر برود. در اینصورت موج 3 سهم شروع خواهد شد که هدف آن در بلند مدت 480 تومان می باشد.

تصویر

 

 بنابراین باید منتظر شکست خط روند نزولی در محدوده 345 تومان باشیم و با توجه به مقاومتهای پیش روی سهم به هنگام پول بک اقدام به خرید نماییم.

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن