فولاد در کدام مسیر؟

353
telegram nokhbegan-start
فولاد در کدام مسیر؟Reviewed by Khalili on Jun 12Rating:

شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی هفته های گذشته که در بورس کالا اقدام به فروش محصولات خود می کرده است، با افزایش تقاضا ها روبرو شده است. اما قیمت فروش آن نسبت به گذشته تقریباً ثابت مانده است. با توجه به افزایش تقاضاها می توان انتظار رشد قیمت را در آینده از این سهم داشت. از طرف دیگر این شرکت درخواست افزایش سرمایه ی خود را به بورس ارائه داد. با توجه به برنامۀ ارائه شده، شرکت فولاد مبارکه در نظر دارد سرمایۀ خود را از مبلغ 25,800,000 میلیون ریال به مبلغ 36,000,000 میلیون ریال از محل  مطالبات و آورده نقدی سهامداران و همچنین سود انباشته برساند که این میزان افزایش سرمایه معادل 40 درصد خواهد بود. این خبر ها می تواند این سهم را در بلند مدت در مسیر رشد نگه دارد.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

  1. سلام.میشه نتیجه گرفت که در بازه 3 ماهه تا شهریور به 540 برسد با توجه به میزان افزایش تقاضا.در ضمن با روی کار آمدن ریس جمهور جدید و اطلاحات اقتصادی که قول داده اند میتوان نتیجه گرفت که با کاهش مواجه باشیم؟ ممنون میشم دوستان نظرشون رو بدن..

    • سلام
      همانطور که شما اشاره کردید، با تعویض دولت، شاهد کندی در روند اقتصادی خواهیم بود چرا که معاونین و زیردستان رئیس جمهور جدید هم باید با مسائل موجود آشنا شوند و مورد مشاوره قرار گیرند که کمی طول میکشد. اما در مورد فولاد می توان گفت که از جمله سهم هایی است که ریسک کمتری دارد. ما در مطلب در بلند مدت سهم را افزایشی دانستیم.بلند مدت هم از 6 ماه و بالاتر خواهد بود ….
      با تشکر

نطر گذاشتن