فولاژ و وضعیت شرکت …

209
telegram nokhbegan-start
فولاژ و وضعیت شرکت ...Reviewed by Khalili on Feb 27Rating:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت فولاد آلیاژی ایران پیش بینی درآمد جدیدی را برای سال آینده به بازار اعلام کرد. فولاژ سود هر سهم سال آتی را 821 ریال پیش بینی کرده است. این در حالی است که پیش بینی شرکت در سال جاری 770 ریال می باشد. این سهم امروز مورد بازگشایی قرار گرفت و چون بعد از ثبت افزایش سرمایه بازگشایی شد، طبیعی بود که کمی کاهش نرخ سهام را شاهد باشیم.

این شرکت در اطلاعیه ی خو نرخ خرید هر کیلوگرم آهن اسفنجی در سال 92 مبلغ 8069 ریال توسط شرکت پیش بینی شده است درحالی که نرخ فوق در پیش بینی سال 91 مبلغ 4848 ریال می باشد و شرکت دلایل افزایش نرخ خرید آهن اسفنجی را ارائه ننموده است. شایان ذکر است که شرکتهای فولاد خوزستان و فولاد مبارکه در پیش بینی سال 92 نرخ خرید آهن اسفنجی را به ترتیب به مبلغ 6774 ریال و 6825 ریال در نظر گرفته اند.

مطابق اعلام شرکت ، تغیرات فروش و بهای تمام شده در سال 92 به علت افزایش تولید به واسطه راه اندازی پروژه کوثر می باشد. دراینخصوص به اطلاع می رساند مطابق گزارش ارسالی افتتاح پروژه زیرسقفی کوثر از نیمه دوم سال 1392 می باشد. کارشناسان بر این باورند که این پروژه می تواند سود فولاژ را به قیمت های بالای 100 تومان برساند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن