قندی ها بدنبال افزایش قیمت در روز دوشنبه

178
telegram nokhbegan-start
قندی ها بدنبال افزایش قیمت در روز دوشنبهReviewed by منوچهر عطائی on May 5Rating:

در حالی روغنی های موفق به دریافت افزایش نرخ 20 درصدی شده اند که سیمانی ها نیز در پی رشد تجهیزات ساختمانی و نرخ تورم افزایش 30 درصدی را دنبال میکنند.در چنین فضایی قندی ها نیز تلاش دارند تا نرخ قند و شکر را افزایش دهند جلسه ای که از چهارشنبه به دوشنبه فردا موکول شده است.

انجمن صنفی خواستار قیمت 1600 تومان برای موجوری شکر کارخانه هاست.این درحالی است که شنیده ها حاکی از توافق بروی شکر در محدوده 1450 تا 1499 است.در این میان کارشناسان بر این باورند که این افزایش نرخ متوجه شکر های موجود در انبار کارخانه هاست که از سال گذشته به امسال منتقل شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از سوی دیگر با توجه به افزایش 60 درصدی قیمت تضمینی چغندر و همچنین تغییر نرخ دلار مرجع از 1226 به 2450 تومان فعالان این صنعت پیش بینی میکنند قیمت شکر در مرحله دوم به حدود 2050 تومان خواهد رسید

bashgah-banner nokhbegan-start

4 نظرها

نطر گذاشتن