قند لرستان و گزارش شیرین !!

156
telegram nokhbegan-start
قند لرستان و گزارش شیرین !!Reviewed by Khalili on Dec 1Rating:

شرکت قند لرستان هم در گزارش 3 ماهه ای که ارائه داد، تعدیل را نسبت به گزارش قبلی اش تجربه کرده است. قلرست در این گزارش پیش بینی سود جدیدش را مبلغ 3015 ریال عنوان کرده است. در حالی که پیش بینی اولیه اش برای سال مالی 92، مبلغ 1960 ریال بوده است. بنابراین قند لرستان هم بعد از بازگشایی می تواند مورد حمایت و استقبال سهامداران مواجه شود. علت این افزایش سود موارد زیر عنوان شده است:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

افزایش فروش به علت افزایش در نرخ فروش شکر وتفاله خشک  و احتساب فروش محصولات فرعی (تفاله و ملاس ) که قبلا از بهای تمام شده کالای فروش رفته کسر می شد . افزایش بهای تمام شده به علت احتساب بهای فروش محصولات فرعی به عنوان فروش ، که قبلا از بهای تمام شده کسر می شد . افزایش در درآمد حاصل از سرمایه گذاری به علت افزایش سرمایه گذاری های کوتاه مدت نظیر اوراق مشارکت و گواهی سپرده می باشد . کاهش در هزینه های مالی به علت عدم اخذ وام در سه ماهه اول سال مالی می باشد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن