“قپیرا” و شکست مقاومت 440 تومان

  63
  telegram nokhbegan-start

  قپیرا : باتوجه به روند سهم شاهد شکست مقاومت و ظلع بالای مثلث هستیم.باتوجه به سطح مقاومت 440 تومان در حال شکست و باتوجه به قدرت گیری سهم در صورت بسته شدن بالای این مقاومت سهم توانایی رشد را خواهد داشت.

  توجه شود باتوجه به روند اولین هدف رشد سهم رسیدن به مرز 490 تومان است.این محدوده فشار فروش را در سهم زیاد و سپس شاهد اصلاح تا مرز 450 تومان خواهیم بود.


  خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

   

  قپیرا تصویر

  bashgah-banner
  نوشته قبلیتحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباری
  نوشته بعدیتحلیل روند “شاخص گروه خودرو “
  اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن