لیدر پروری در بازار اشتباه است…

248
telegram nokhbegan-start
لیدر پروری در بازار اشتباه است...Reviewed by مدیر سایت on Aug 5Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛

روز سه شنبه و تداوم بد بینی در خصوص بازار اما با شدت کمتری نسبت به قبل وجود دارد.بازار امروز هم منفی بود اما ازجنس سهم های کوچک.سهم های بزرگی بودند که مانع ریزش بیشتر شدند و این معنای خوبی ندارد چرا که امروز حداقل می بایست 200 واحد منفی را به دست کارنامه ی اقتصاد می گماشتیم.تقریبا اکثر سهام هایی متوسط (از نظر تاثیر در شاخص و ارزش معاملات) و سهم های کوچک و شاید زیر خاکی سبز خود را از دست دادند.این به این دلیل است که شاید دوباره موضوع لیدر های نا محسوس که بلای جان بازارند پیش آمده.بار ها متذکر شدیم که نباید بازار را با خودرو سنجید.اما ظاهرا قدرت نگاه سهامدارن را نمی توان عوض کرد.تا دیروز که گروه خودرو مثبت معامله می شد بازار هم جانی تازه می گرفت و امروز که وضعیت به این منوال شده و شخص گروه خودرو در روند نزولی و بی تفاوتی قرار گرفته،این موضوع به سایر سهام کشیده شده است.

برای فردا که آخرین روز هفته باشد تداوم روند فرسایشی را انتظار داریم.

کدال

 

شیمیایی ها

پتروشیمی پردیساولین پیش بینی درآمد هر سهم منتهی به شهریور ۹۴را مبلغ ۴,۰۱۷ ریال اعلام داشت ، در حالی که پیش بینی سود سال ۹۳ را مبلغ ۱,۶۱۸ ریال اعلام نموده بود .

 

بین الملی محصولات پارسدر عملکرد میاندوره ای ۶ ماهه منتهی به خرداد ۹۳ ، به ازای هر سهم مبلغ ۱۷۷ ریال زیان شناسایی نمود .

 

 

تک سهم ها

شرکت صنعتی بشهرسود هر سهم سال ۹۳ را همراه با تعدیل منفی ۳۴ درصدی از ۱,۹۲۸ ریال به ۱,۲۶۸۴ریال کاهش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۶۷۹ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۶ ماهه : ۵۴ درصد)

ایران مرینوسدر عملکرد میاندوره ای ۳ ماهه منتهی به خرداد ۹۳ ، به ازای هر سهم مبلغ ۱۲ ریال سود خالص محقق نمود .

 

مواد غذایی و قندی

قند هکمتانشرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به شهریور ۹۳ را همراه با تعدیل مثبت ۲ درصدی از ۳۹۳ ریال به ۴۰۲ ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۲۷۳ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۹ ماهه : ۶۸ درصد)

غالبربرای سال مالی ۹۲ مبلغ ۲۶۷ ریال سود محقق کرده و به ازای هر سهم ۷۵ ریال سود نقدی تخصیص داده است.

 

 تک سهمی را برای اعضای حرفه ای  معرفی کردیم که امروز بازگشایی شد و در میان مدت بازدهی خوبی را برای آن در نظر داریم.مطلب سود ۳۰% با خروج از مثلث در این سهم را در اینجا بخوانید.

 

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.

مس (تن/دلار) 7111

نیکل (تن/دلار) 18453

آلومینیوم (تن/دلار) 1969

روی (تن/دلار) 2379

طلای جهانی (اونس/دلار) 1290

 

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن