سود 30% با خروج از مثلث در این سهم

363
telegram nokhbegan-start
سود 30% با خروج از مثلث در این سهم Reviewed by مدیر سایت on Aug 5Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کفرا در تایم روزانه پس از رشد شارپ خود با توجه به قدرت خریدار پس از ریزش تندی که تجربه کرد در حال آرام گرفتن است.به نظر می رسد اوضاع سه اسیلاتور محبوب و معروف در این تایم خوب باشد.اسیلاتور اول تلاقی دو میانگین متحرک را بر حسب هیستوگرام نشان می دهد که هنوز به فاز مثبت نرسیده.اسیلاتور دوم دی تی هنوز در فاز رشدی ست و سومی که شاخص قدرت نسبی روند است با مقاومت خود در گیر است.اگراین سه اسیلاتور در راستای هم قرار بگیرند و ضلع بالای مثلث با کندل مناسبی شکسته شود انتظار رشد تا 2000 تومان در میان مدت دور از انتظار نخواهد بود.

 

کفرا

bashgah-banner nokhbegan-start

8 نظرها

  1. درود و سپاس

    من از نرم افزار مفیدتریدر5 استفاده میکنم متاسفانه بعد از بازگشایی چند روزی کندلها رو بصورت تعدیل نشده نمایش میده که همه چیز میریزه بهم.الان کندل اخر رو زیرخط پایین مثلث نشون میده درصورتی که اینجا بالای مثلثه.
    1.چطور میشه مفید رواصلاح کرد
    2.قیمت مشخصی رو ذکر کنید تا بعد از شکست اون وارد سهم بشم.چون از روی مفید تا چند روز اینده که خودبخود اصلاح بکنه نمیشه فهمید

نطر گذاشتن