مجامع امروز

287
telegram nokhbegan-start
مجامع امروزReviewed by منوچهر عطائی on Jun 30Rating:

مجمع عمومی عادی شرکت زرین معدن آسیا (فزرین) 10 صبح امروز برگزار و طی ان رای به تقسیم 90 درصد از سود تحقق یافته شرکت برای سال مالی 91 داد و معادل 1800 ریال از 1993 ریال را بین سهامداران تقسیم نمود. و همچمنین از تصمیم شرکت برای افزایش سرمایه 200 درصدی در مرحله اول و در مرحله بعد نیز به همین میزان افزایش سرمایه خبر داده شد که از محل مطالبات و اورده خواهد بود.
و مجمع خبر ساز بعدی شرکت ایران ترانسفو (بترانس) بود که ساعت9 صبح برگزار گردید و علارقم اعتراض سهامداران حاضر در شرکت مبنی بر افزایش سود تقسیمی شرکت با اعلام این موضوع که شرکت نیاز به نقدینگی دارد، تنها 30 درصد از سود تحقق یافته تقسیم یافت و 15 تومان سود به سهامداران تعلق گرفت.شرکت در مجمع اعلام کرد که هنوز بخشی از مطالبات خود را از دولت دریافت نکرده است و اما در کنار این موضوع تایید وصول بخشی از مطالبات بصورت ارزی بود.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیاخباری مهم پیرامون چند سهم
نوشته بعدیشنیده ها و اخبار امروز بازار…
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن