تحلیل تکنیکال خبهمن

70
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

از آنجایی که خبهمن یکی از سهم های سبد برگزیده بنیادی سایت تحلیلها می باشد در این مطلب به تحلیل تکنیکال آن نماد می پردازیم


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 این سهم پس از اصلاح محدوده 303 تومان اکنون در حال نزدیک شدن به باند مهم 263 تومان است.در صورتی که سهم با فشار عرضه این قیمت را بشکند به طوری که طی یکی دو روز آینده قیمت آخرین معامله 12:20 زیر 263 تومان بسته شود ، میتواند تا هدف 248 تومان ریزش و در این محدوده با الگویی که ایجاد میکند مجددا تا سطح 260 تومان صعود خواهد کرد.

اما چنانچه تا یکی دو روز آینده سهم 263 تومان را نشکند و رشد کند و آخرین معامله مثبت بسته شود میتواند روند قرمز ایجاد شود و تا 280تومان صعود کوتاهی داشته باشد.

خبهمننتیجه گیری :
محدوده مناسب خرید : محدوده 263 تومان /
حد ضرر : محدوده 255تومان /
حد سود : محدوده 278 تومان /
مقاومت های پیش رو : محدوده 280 تومان /
نکته : در صورت شکسته شدن مقاومت تا 300 رشد دارد /

توصیه می کنیم حتماً نحوه استفاده از تحلیل ها و سیگنال های سایت را از اینجا بخوانید

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال غبشهر
نوشته بعدیحمایت و مقاومت نمادهای مورد توجه حقوقی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن