مخابرات و حواشی آن …

186
telegram nokhbegan-start
مخابرات و حواشي آن ...Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 29Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 در بررسی این سهم شاهد پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به  1391/12/30 دوره 3 ماهه به مبلغ 416 ریال و افزایش حدود 8 درصدی سود نسبت به سال مشابه قبل میباشد.توجه شود این میزان حسابرسی نشده میباشد و صورت وضعیت حسابرسی آن هنوز توسط این شرکت منتشر نشده است.

باتوجه به شواهد دلیل این تعدیل درآمدها، بهای تمام شده خدمات ارائه شده، هزینه های عمومی و اداری و سایر اطلاعات اضافی) و همچنین سود حاصل از سپرده های بانکی شرکت “سود حاصل از سرمایه گذاری هادرج شده است.

توجه شود این شرکت افزایش سرمایه به مبلغ 977ر872ر4 میلیون ریال در دستور کار هیئت مدیره شرکت قرار دارد که افزایش سرمایه شرکت منوط به اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد.

چنانچه افزایش سرمایه شرکت و تعدیل سود عملی و واقعی گردد سهم جهش خوبی برای هدف های 250 و 300 خواهد داشت.

در بررسی دیگر این سهم در مقطع کنونی شاهد نزول سهم و اتمام موج پنجم الیوت در محدوده 212 تومان هستیم.

انتظار است در این محدوده سهم بازگشت مقطعی برای 220 داشته باشد ولی یک نکته تداوم و گذر از این محدوده حمایتی است.در غیر این صورت هدف های بعدی 200 و 185 تومان قابل حمایت میباشند.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیمداران
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال قندشیروان ( قشیر )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن