مدیر مالی و اقتصادی ومعادن و هشدار در مورد رفتارهای هیجانی امروز

197
telegram nokhbegan-start
مدیر مالی و اقتصادی ومعادن و هشدار در مورد رفتارهای هیجانی امروزReviewed by منوچهر عطائی on Mar 2Rating:

مرتضی علی اکبری دقایقی پیش واکنش سهامداران به خبر 5 برابر شدن بهره مالکانه معادن را عجیب و هیجانی عنوان کرد و افزود در سال 91 بهره مالکانه معادن که در قانون از آن بعنوان حقوق دولتی یاد میشود از 3350 تومان به ازای هرتن بهره برداری به تنی 6700 تومان افزایش پیدا کرد یعنی بیش از 100 درصد.اما این افزایش قابل توجه تاثیر چندانی بر چادر ملو – گل گهر و فولاد صبانور نداشت.

او چشم انداز صعود سنگ آهنی ها در 4 حوزه تولید و فروش و صادرات و سود آوری خبر داد و گفت کسانی که امروز فروشنده سهام سنگ آهنی بودند از فرصت های پیش رو خود چشم پوشی کردند، چرا که سنگ آهنی ها ظرف ماه های آینده متحول میشوندو شرایط مناسب تری را به لحاظ سودآوری پیش رو سهامداران خود قرار میدهند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و در پایان افزود به ضرص قاطع اعلام میکنم که وضعیت سنگ آهنی ها در بودجه 92 نگران کننده نیست و فقط کافیست با دید عمیق تری به آن نگاه شود.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن