مشوق های جدید برای خوراک واحدهای پتروشیمیایی …!!!

202
telegram nokhbegan-start
مشوق های جدید برای خوراک واحدهای پتروشیمیایی ...!!!Reviewed by Khalili on Jul 13Rating:

یک مقام مسئول در شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به برنامه‌ریزی برای امضای قراردادهای بلندمدت فروش خوراک به صنایع تکمیلی پتروشیمی، اعلام کرد: به‌منظور توسعه زنجیره‌های ارزش و کاهش خام فروشی پتروشیمی، اختصاص خوراک در قالب طرحی به نام خوراک اعتباری در دستور کار قرار دارد. این فرد خاطر نشان کرد: گفت: به منظور جذب سرمایه‌گذاران غیر دولتی، خصوصی و خارجی یکسری مشوق‌های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران صنایع تکمیلی در نظر گرفته شده از این رو قرار است خوراک این واحدها در قالب قراردادهای تضمینی و بلندمدت در اختیار سرمایه گذاران قرار بگیرد.

وی با یادآوری اینکه هم اکنون با گذشته 50 سال از تاسیس راه اندازی نخستین واحد صنعت پتروشیمی ظرفیت تولید این محصولات به حدود 60 میلیون تن افزایش یافته است، تاکید کرد: با توجه به اجرای طرح‌های متعدد در بخش بالادستی پیش بینی می‌شود تا سه سال آینده ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی ایران به حدود 100 میلیون تن افزایش یابد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این مقام مسئول در ادامه یکی از برنامه‌های در دستور کار به منظور توسعه صنایع تکمیلی را اختصاص خوراک در قالب طرحی به نام خوراک اعتباری عنوان کرد و افزود: علاوه بر معافیت های مالیاتی، گمرکی و برخی از مشوق‌های اقتصادی، توزیع خوراک اعتباری هم در دستور کار قرار گرفته است که مذاکرات و مکاتبات به منظور اخذ مصوبات قانونی از دولت هم در اولویت کاری قرارگرفته است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن