معادن بافق و گزارش های عجیب

152
telegram nokhbegan-start
معادن بافق و گزارش های عجیبReviewed by Khalili on Mar 12Rating:

شرکت معادن بافق هم با گزارش جدید و تعجب بر انگیزی را به بازار داد. این شرکت از طرفی سود سال مالی آینده خود را که قبلاً 195 تومان اعلام کرده بود، هم اکنون اصلاح کرد و رقم پیش بینی سال 92 خود را به 363 تومان رسانده است. این در حالی است که این شرکت در پی مشکلات حمل و نقل و به گفته ی خود شرکت به علت  مشکلات حمل ونقل دریایی (عدم دستیابی به کشتی متناسب با میزان موجودی اماده فروش ) پیش بینی سود سال مالی جاری خود را از 248 تومان به 65 تومان کاهش داده است!!!! به این حد کاهش در پیش بینی سود بسیار نادر می باشد. البته باید گفت که با گذشت 9 ماه از سال این شرکت توانسته 80 تومان عایدی را به طور واقعی محقق کند.

شرکت اعلام نموده که پیش بیی فروش سال 91 را به صورت مالی سال 92 انتقال داده است. به همین دلیل کاهش شدید عایدی سال 91 و افزایش شدید عایدی سال 92 را به همراه داشت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با این اوضاع پیش بینی ها، به نظر می رسد که بعد از بازگشایی باز هم کاهش قیمتی را در سهم شاهد خواهیم بود. این سهم از ریسک بسیار بالایی برخوردار بوده و هست طوری که در یک ماه اخیر، فقط یک روز سبز رنگ را به خود دیده است و بقیه ی روزهای ماه را با کاهش قیمت سپری کرده است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن