معرفی 4 سهم جدید

318
telegram nokhbegan-start
معرفی 4 سهم جدیدReviewed by سعید مشکانی on May 26Rating:
با سلام به کاربران عزیز تحلیلها
 
ابتدا این نکته که معرفی با تاخیر به دلیل تشکیل صف خرید برای نماد هایی بود که قصد معرفی آنها را داشتیم که البته نماد های کهمدا و پسهند و فسرب را جایگزین آنها کردیم.
 
نکته دوم اینکه نماد رتاپ که در روزهای گذشته معرفی شده بود و با افزایش سرمایه 80 درصدی همچنین تقسیم سود 135 تومانی در قیمت 593 تومان بازگشایی شد منجر به پیدایش سوالات فراوان پیرامون این سهم توسط کاربران تازه وارد شده است.در قسمت نظرات سبد حرفه ای در مورد این سهم توضیحات کاملی داده شد.می توانید برای مطالعه دلایل تغییرات این سهم و اطمینان خاطر از اینکه این سهم را در سود هستید همچنین زمان پیگیری مسائل پیرامون سود مجمع و واریز آورده نقدی افزایش سرمایه به کامنت های جدول سبد حرفه ای مراجه کنید.
 
نمادهایی که برای فردا قصد ورود به آنها را داریم به شرح ذیل می باشند : 
 
رمپنا نمادی است که در 210 تومان وارد آن شده ایم و تا کنون حدود 45 درصد در سود می باشیم.مپنا را برای ورود مجدد در حوالی قیمت امروز یعنی 311 تومان به حد ضرر 292 تومان و حد سود 340 ، هدف هیجانی 380 و هدف بلند مدت 500 تومان مد نظر داریم.البته مپنا امروز با صف خرید به کار خود پایان داد ، اما چون صف خرید کمتر از 2 میلیون است برای فردا احتمال عرضه کوتاه مدت وجود دارد لذا فردا اول وقت ( ساعت 8:30 ) شما هم در صف خرید قرار بگیرید.
 
نماد دیگر کهمدا می باشد.کهمدا را در هین حوالی 305 تومان به حد ضرر 275 و حد ضرر پر ریسک 260 تومان برای حد سود 360 ،هدف هیجانی 410 و هدف بلند مدت 500 تومان قصد ورود داریم.
 
اما نماد پسهند را نیز در قیمت امروز که 585 تومان بود تحت نظر می گیریم تا در صورتی که قیمت از 610 تومان بالاتر رفت به حد ضرر 595 تومان و حد سود 780 همچنین هدف هیجانی 970 تومان وارد آن بشویم.البته پسهند متوقف است و باید منتظر بازگشایی سهم ماند،اعلام به جهت آمادگی کاربران بود
 
دیگر نماد تحت نظر ما فسرب است.فسرب  را نیز تحت نظر می گیریم تا در صورتی که قیمت پایانی آن بالای 235 تومان رفت به حد ضرر 225 تومان و حد سود 285 تومان وارد آن بشویم.احتمال هدف هیجانی بالاتر نیز وجود دارد که در زمان کامل شدن الگو و رشد سهم اعلام خواهد شد.
 
نماد های تحت نظر بیشتر به این دلیل معرفی می شوند که چون احتمال تشکیل صف خرید پیش از کامل شدن الگوهای تکنیکال وجود دارد، نوسانات شان را پیگیر باشیم تا در صورت مشاهده نوسانات 4% + در سهم و تشکیل صف خرید ما هم سریعا وارد سهم بشویم.
 
البته نماد غالبر را نیز برای ورود در نظر داشتیم که صف خرید شد. اهداف غالبر حوالی 520 و 640 تومان می باشد.به دلیل اینکه احتمال عرضه صف وجود دارد ، فردا ابتدای وقت معاملاتی قصد وارد کردن سفارش خود در صف خرید را داریم. اگر برای فردا توانستیم وارد سهم شویم محدوده های دقیق تر اهداف سهم و حد ضرر اعلام خواهد شد.
 
هفته گذشته که بازار منفی شد بعضی از کاربران اقدام به خروج از سهم های خود کرده اند.به جهت اینکه برآورد دقیقی از درصد پرتفوی کاربران داشته باشیم و جدول سبد حرفه ای را کمی سبک کنیم ، می توانید سهم های موجود در سبد خود را به همراه درصد هر سهم از سبد تان ( بطور مثال : زاگرس 30% ، سفارس 20% ،  ومعادن 10% ، فولاد 15% ، وصندوق 25% )در ذیل همین پست کامنت کنید تا در بررسی ها ، دقت بیشتری بر روی سهم های فوق داشته باشیم.
 
دوست دار شما سعید مشکانی 
bashgah-banner nokhbegan-start

50 نظرها

نطر گذاشتن