مقاومتهای پیش روی خمهر کدام ها هستند ؟

646
telegram nokhbegan-start
مقاومتهای پیش روی خمهر کدام ها هستند ؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 28Rating:

تحلیل تکنیکال مهرکام پارس با نماد خمهر

مقاومتهای پیش روی خمهر کدام ها هستند ؟

سلام خدمت بزرگواران؛


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پس از ارائه ی مطلبی که در خصوص وضعیت بازار سرمایه از دریچه ی سیاست بین الملل بر روی خروجی سایت قرار دادیم،امید به بهبودی در بازار کمی قوت یافت و همانطور که تجربه شد امروز در اکثر نماد ها به زحمت می شد صف فروش را دید.حتی در خیلی از نماد های جدا از معاملات سبز رنگ شاهد فشار تقاضا بر روی ماکزیمم قیمت هم بودیم.

در هر صورت به بزرگواران توصیه دارم که بر اصول و قواعد معاملاتی خویش پایبند بمانید و همچنان اسیر فضاهای تمام مثبت یا تمام منفی نشوید.

امروز قصد داریم یکی از نماد های قطعه ساز را بررسی کنیم.

مهرکام پارس با نماد خمهر تحت نظر ماست.همانطور که پیداست از داده های تعدیل شده اما در وضعیت غیر لگاریتمی و غیر حساس به تغییرات قیمتی استفاده کردیم.بنابر اصول شمارش امواج توسط الیوت شاهد رشد سهم در 51روز کاری تحت موج 1 رشدی بودیم.پس از آن قیمت با 31 روز افت ناپیوسته و با اصلاح 38 درصدی موج 2 را ایجاد کرد.موج 3 پیشرو با 84 روز رشد خود را به قیمت 295 تومان رساند و موج 4 نیز با 139 روز زمان در قیمت 193-185 به کار خود پایان داد.لذا با عنایت به مدت زمان تشکیل امواج شاهد واگرایی زمانی به معنای برتری خریدار نسبت به فروشنده تا این زمان هستیم.

در بحث زمانی نیز همچنان که مشخص شده است در همپوشانی نسبت های 61.8% تا 78.6% شاهد بازگشت قیمتی در20 سمپتامبر 2014 هستیم.

بر طبق اولین سناریوی قابل شرح، انتظار برای یک موج رشدی دیگر داریم که مطابق با همپوشانی نسبت های فیبوناچی هدفی معادل 350-360 مد نظر ماست.

در این راه با دو مقاومت روبرو هستیم که عبارت خواهند بود از 270 و همان 295 معروف که قبلا موج 3 تا همان ناحیه پیش رفته بود.گذر سالم از این دو مرحله اولین تارگت ما را در خواهد نوردید.

از بعد شناسایی الگوهای کلاسیک با تحرکات قیمتی شبیه به یک سر و شانه نیز هستیم که تارگت آن نیز معادل 353 خواهد بود.

در نهایت در اسیلاتور شاخص قدرت نسبی روند یا RSI می توان خروج سهم را از روند نزولی با گواه کافی دریافت.

 

خمهر

 

نتیجه گیری :

برای دوستانی که سهم را دارند پیشنهاد نگهداری می باشد.برای عزیزانی که قصد ورود دارد پیشنهاد می گردد پس از تثبیت 270 تومانی در سهم اقدام به خریداری با حد ضرر 265 کرده . نسبت به مقاومت های ذکر شده حساس باشند.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن