منتظر عرضه اولیه دیگری در چند روز آینده باشید

165
telegram nokhbegan-start
منتظر عرضه اولیه دیگری در چند روز آینده باشیدReviewed by منوچهر عطائی on Mar 11Rating:

مدیر عامل سرمایه گذاری البرز اعلام کرده است که عرضه اولیه سهام شرکت پخش البرز که یکی از بزرگترین شرکت های توزیع کننده دارو و مواد غذایی است به احتمال زیاد روز چهارشنبه یا نهایتا شنبه عرضه خواهد شد.

وی حجم عرضه اولیه را 10درصد و سرمایه شرکت را 30 میلیارد تومان اعلام و خاطر نشان کرد که پس از عرضه سهام،مبلغ 5 میلیارد تمان افزایش سرمایه خواهد داشت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این شرکت جزو 5شرکت بزرگ دارویی کشور است و 15/9 درصد بازار توزیع دارو مواد شوینده و غذایی کشور را از آن خود کرده است ضمن اینکه این شرکت کمتر تاثیر را از دلار دارد چرا که بیشتر فروش هایش نقدی است و دارای مراکز توزیع و فروش متعددی است

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگروه نفت و پالایش …
نوشته بعدیسایت tse از بازار عقب ماند
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن