منثبت و منفی پیش بینی ذوب

133
telegram nokhbegan-start
منثبت و منفی پیش بینی ذوبReviewed by منوچهر عطائی on May 15Rating:

شرکت ذوب اهن بر اساس اخرین پیش بینی ارائه شده خود به تاریخ امروز، با حدود 18 درصد تعدیل منفی، سود سال 91 خود را 138 ریال  به ازای هر سهم اعلام کرده است که در پیش بینی قبلی 168 ریال اعلام نموده بود.

و اما برای سال 92 با تعدیلی مثبت نزدیک به 2 درصد مواجه شده است،از 472 ریال قبلی به 482 ریال، سود هر سهم خود را افزایش داده است که البته با توجه به پیش بینی هایی که برای این شرکت میشود سودی نزدیک به دوبرابر و حدود 100 تومان انتظار میرود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 بر اساس پیش بینی سال 92 این شرکت در بخش فروش با رشد 72 درصدی و در بهای تمام شده با رشد 77 درصد و سود عملیاتی با رشد 134 درصدی در این گزارش ارائه شده است

bashgah-banner
نوشته قبلیشاوان و زمان بازگشایی
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه…
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن