مهمترین دیدگاه های کارشناسان بازار پیرامون 3 سهم…

238
telegram nokhbegan-start
مهمترین دیدگاه های کارشناسان بازار پیرامون 3 سهم...Reviewed by Khalili on Jul 1Rating:

*** وآتی : مقاومت 600تومانی امروز عامل عرضه سهم شد اما کماکان اختلاف ارزش NAV با قیمت سهم میتواند به خصوص با بهبود وضعیت شیران نماد اتی را به بیشاز 700 تومان بالا بکشد.

*** فولاژ: در مجمع فولاژ انتظار تقسیم سود 100درصدی را داریم. از سوی دیگر سهم در P/E  بالاتری نسبت به گروه قرار دارد و نیاز به تغییر در سودآوری در این سهم احساس میشود با توجه به بهره برداری پیش روی پروژه زیر سقفی فولاژ این نماد پتانسیل تعدیل 50درصدی سود را خواهد داشت. پس از اصلاح اخیر به نظر میرسد که سهم بتواند خود را برای یک حرکت چدید با هدف 680تومان آماده سازد. سهم نیاز به برگشت قوی از 580-590 تومان دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

*** ثغرب: این سهم به عنوان یکی از بنیادی ترین نمادهای ساختمانی می تواند مطرح باشد. سهم با توجه به پوشش مناسب 446ریالی در 6ماهه اول و سود 746ریالی که پتانسیل تعدیل را نیز دارد، ارزنده خواهد بود. از سوی دیگر عمده پروژه های غرب تکمیل شده که روند سودآوری آن با فروش قطعی خواهد شد. ارزش غرب نیز 350تومان برآورد شده است . مقاومت فعلی سهم 300 می باشد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن