مپنا ، کنتورسازی و گروه بیمه ای

788
telegram nokhbegan-start
مپنا ، کنتورسازی و گروه بیمه ایReviewed by فرزاد عباس زاده on Aug 23Rating:

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛
اولین روز هفته تان بخیر،

کدال و اخبار


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خودرویی
در مورد این گروه دوباره معالمات سینوسی شروع شده.شنیده شده خوساز در حال فروش زمین 50 میلیارد تومنی به مینو می باشد و از این محل 300 تومن بازا هر سهم سود شناسایی خواهد کرد.در خصوص خمحرکه بازار هنوز نظر مثبت دارد.پیشنهاد تحت نظر بر روی ختور رو به شما عزیزان بر روی قیمت 420-430 دارم.
برخی شایعات در خصوص گروه: خودرو و افزایش سرمایه 70درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی و قوت گرفتن فروش بلوک پارسیان جهت سرمایه گذاری در خطوط تولید. 2. توانایی خساپا بر اعلام سود 17تومانی در پایان 6ماهه 3. خپارس و احتمال همکاری با شرکت نیسان جهت تولید چند محصول جدید 4 .احتمال سرمایه گذاری کلان توسط ورنا جهت ایجاد قطب سوم خودرو سازی در سمنان

ساختمان
شنیده شده ثغرب با امضای قرار داد پروژه داود قلی زنجان به نگینی پر ارزش تبدیل شده که با افزایش سرمایه 250درصدی از محل اورده نقدی در اینده درصدد شروع این پروژه در زنجان خواهد شد.

بررسی یک نماد از این گروه که تا کنون 50% رشد داشته را در  مطلب  << این نماد تا کنون 50% رشد داشته در ادامه چطور ؟>> بخوانید

شیمیایی
معاون شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تشریح برنامه جدید توسعه صنعت پتروشیمی از برنامه‌ریزی برای تبدیل متانول به پروپیلن خبر داد و اعلام کرد: با اجرای برنامه‌های جدید، واردات برخی از محصولات پتروشیمیایی متوقف می شود.

فلزات
رویترز به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد ایران به دلیل بازار ضعیف که فعالیت شماری از معادن خصوصی را متوقف کرده است، اعمال مالیات 10 درصدی بر صادرات سنگ آهن خام را تا مارس سال آینده به تاخیر خواهد انداخت.

تک سهم ها
احتمال تعدیل بالای سود توسط خاور با توجه به افزایش تولید و فروش بمپنا:
1- بمپنا در حدود 1340 تومان به ازای هر سهم از توانیر طلب دارد که از قیمت خود سهم در حال حاضر بیشتر می باشد که یکی از پتانسیل بالای این شرکت را نمایان ساخته است.
2- مدیران بمپنا به دنبال افزایش سرمایه 130 درصدی هستند که این افزایش سرمایه در حال پیگیری از طرف شرکت می باشد. 3- از نیرو گاه عسلویه(بمپنا) خبر میرسد که به زودی و طی هفته های آتی تصمیم به عرضه بلوکی 10 تا 15 درصدی سهام خود در قیمتهای بالا را دارد که این معامله بلوکی قطعاً تاثیر مثبتی بر روند سهم خواهد گذاشت.
2- مراحل آماده سازی سیکل ترکیبی در دست اقدام است که تاثیر به سزایی در افزایش سود عملیاتی شرکت خواهد گذاشت.
آکنتور معاون سازمان بهره‌وری انرژی ایران: نصب پایلوت کنتورهای هوشمند برق آغاز شد معاون سیستم‌های اندازه‌گیری و شبکه هوشمند سازمان بهره‌وری انرژی ایران (سابا) گفت: نصب دو هزار دستگاه کنتور هوشمند به‌صورت پایلوت در تهران و زنجان آغاز شده است و در آینده نزدیک در چهار منطقه دیگر آغاز می‌شود. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، هادی مدقق اظهار داشت: نصب کنتورهای هوشمند در کشور در قالب طرح فراسامانه هوشمند اندازه ‌گیری و مدیریت انرژی (فهام) در حال پیگیری بوده که اجرای فاز نخست آن برای یک میلیون مشترک در شش استان کشور آغاز شده است. وی افزود: قراردادهای اجرای این طرح در شهرستان‌های اهواز، مشهد، تهران، البرز، بوشهر و زنجان با پیمانکاران به‌ صورت EPC منعقد شده است.
گروه بیمه: ۹ شرکت بیمه طبق زمان‌بندی شورای عالی بیمه افزایش سرمایه دادند براساس اعلام بیمه مرکزی ۹ شرکت بیمه براساس برنامه زمان‌بندی مصوب شورای عالی بیمه حداقل سرمایه خود را افزایش داده‌اند.
لیزینگی ها درحالی که شرکت‌های لیزینگ امیدوار بودند تا با موافقت بانک مرکزی به حوزه مسکن نیز وارد شوند معاون نظارت بانک مرکزی از عدم امکان اجرای این طرح در شرایط فعلی خبر داد.

در انتها سهم های پیشنهادی برای خرید در این هفته را اینجا مشاهده کنید.

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.
مس (تن/دلار) 6955
نیکل (تن/دلار) 18651
آلومینیوم (تن/دلار) 1993
روی (تن/دلار) 2337
طلای جهانی (اونس/دلار) 1294
موفق باشید…

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن