زیر مجموعه های مهم این شرکت برتر سرمایه گذاری

396
telegram nokhbegan-start
زیر مجموعه های مهم این شرکت برتر سرمایه گذاریReviewed by منوچهر عطائی on Jun 21Rating:

شرکت توسعه معادن و فلزات (ومعادن) عمده سرمایه گذاری هایش در ارتباط با فلزات اساسی (50%) و استخراج کانه های فلزی (40%) میباشد. در بخش فلزات اساسی و بورسی، شرکت های برتر عبارتند از ملی مس ایران و فولاد خراسان و در بخش استخراج کانه های فلزی،سنگ اهن چادر ملو، گل گهر و فولاد صبا نور از تاثیر گذارترینها میباشند.در ارتباط با پرتفوی غیر بورسی ومعادن نیز از دو شرکت مهم آهن و فولاد ارفع و سنگ آهن گهر زمین میتوان یاد کرد از پتانسیل های شرکت ارفع باید به دسترسی سریع به نقاط مختلف کشور، سهولت تامین مواد و تامین مواد زیر بنایی اشاره کرد و در مورد شرکت گهر زمین طر ح های توسعه متعدد و طولانی مدت تا 26 سال وجود دارد،برای سال 92 و 93 باید به پروژه های 2 تا 5 میلیون تنی کنسانتره و گنداله اشاره نمود.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدر مورد این بانک بدانید که…
نوشته بعدیدسترسی حرفه ای
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

5 نظرها

نطر گذاشتن