نامه شفاف سازی حتوکا

160
telegram nokhbegan-start
نامه شفاف سازی حتوکا Reviewed by Khalili on Feb 27Rating:

شرکت حمل و نقل توکا، طی نامه ای جزئیات مربوط به خبر منتشر شده در یک روزنامه در خصوص این شرکت را تشریح کرد. در این نامه آمده است :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به خبر منتشر شده در روزنامه دنیای اقتصاد مورخ 07/11/91 (مصاحبه مدیرعامل شرکت، آقای منوچهر هادی) مبنی بر تعدیل مثبت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91، به استحضار می­رساند که پیرو پیگیری کارشناسان و تماس تلفنی با شرکت، شرکت طی نامه­ای اعلام نمود: “با توجه به چاپ آگهی برنده شدن 3 قرارداد حمل زغال کک از معادن مختلف شرکت به مقصد کک سازی زرند کرمان و حمل پودر سنگ آهن و گندوله از معادن مختلف کشور به مجتمع فولاد مبارکه و انجام عملیات حمل و نقل باربرهای داخلی مجتمع فولاد مبارکه به استحضار می­رساند 3 قرارداد منعقد شده در مبلغ اعلام شده EPS، تغییر بسزایی نخواهد داشت و به احتمال زیاد قرارداد های فوق EPS به مبلغ 1،997 ریال اعلام شده را پوشش خواهیم داد .”

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن