نظر کارشناسان درمورد بازار ، اوراق تبعی و چند نماد دیگر

260
telegram nokhbegan-start
نظر کارشناسان درمورد بازار ، اوراق تبعی و چند نماد دیگرReviewed by فرشاد شبانکاره on Feb 10Rating:

Untitled تصویر

با سلام خدمت کاربران عزیز..


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روز گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها بوده و پاسخ های داده شده صرفاً نظر کارشناسان بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش یا نگه داری نیست و قطعاً برای تصمیم گیری نهایی باید تحقیق بیشتری انجام دهید.

همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ، به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت باری سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم  دقت کرد.

همچنین لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. برای ورود به بخش پرسش و پاسخ اینجا کلیک کنید.

موفق و پر سود باشید..

 

bashgah-banner

2 نظرها

  • با سلام خرید حق تقدم کار پر ریسکی است چون اگر با اون بخواهید در افزایش سرمایه شرکت کنید باید بابت هر سهم 100 تومن بدهید و بعد از آن معلوم نخواهد بود که په زمانی به شما سهام اصلی تعلق میگیرد(شاید طول بکشد)
   اما مزیت های آن این است که 8% نوسان قیمتی دارد و اگر وضع خود سعم خوب باشد نوسان زیادی میتوان از آن گرفت و بعد فروخت..
   محدودیت بعدی هم 2 ماه زمان برای فروش آن هست که اگر نفروشید و 100 تومن هم نخواهید پرداخت کنید خود شرکت با قیمت خیلی کمتر حق را میفروشد..
   این از معایب و مزایای حق بود..

نطر گذاشتن