نظر کارشناسان در مورد بانکها . بسویچ . دانا و …

  361
  telegram nokhbegan-start
  نظر کارشناسان در مورد بانکها . بسویچ . دانا و ...Reviewed by مدیر سایت on Aug 10Rating:

  با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است. شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسان ما همین جا را کلیک کنید. همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

  18-5


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

   

  *و برای اعضای حرفه ای :

  تحلیل سهم غالبر که اعضای حرفه ای درخواست داشتند را در مطلب غالبر تا کجا بالا میرود؟ مینوانید مشاهده کنید.

  تحلیل کارشناسان در مورد مداران و اینکه آینده سهم و دید معاملاتی دراین سهم چگونه است را در مطلب مداران بخریم یا نه؟ خواهید دید

  سهمی جدید که موفق به شکست سقف مثلثی خود شده و اهداف بالاتری را دارد در مطلب نوسان این سهم غذایی! . نقاط مناسب برای ورود به سهم را در این مطلب مشاهده کنید.

  bashgah-banner nokhbegan-start

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن