نظر کارشناسان در مورد تیپیکو . قشکر . سشمال و …

  383
  telegram nokhbegan-start
  نظر کارشناسان در مورد تیپیکو . قشکر . سشمال و ...Reviewed by مدیر سایت on Jul 26Rating:

  با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است. شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسا ما همین جا را کلیک کنید. همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

  2-5


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  *و برای اعضای حرفه ای :

  تحلیل کارشناسان در مورد نماد وتوسم وتاثیر فروش ساختمان خیابان برزیل را در مطلب وتوسم چقدر میارزه ؟ کی بفروشیم ؟ بخوانید.

  سهمی را برای اعضای حرفه ای معرفی کردیم که ممکن است نوسانی ۸٪‌ را داشته باشد.در مطلب خرید از صف فروش این سهم! مینوانید آن را مشاهده کنید.

  bashgah-banner nokhbegan-start

  4 نظرها

  نطر گذاشتن