نظر کارشناسان در مورد ثاباد . توریل . شبهرن و …

775
telegram nokhbegan-start
نظر کارشناسان در مورد ثاباد . توریل . شبهرن و ...Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 5Rating:

با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است.

شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسان ما همین جا را کلیک کنید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

 

14-6

 

*و برای اعضای حرفه ای :

این روزها چشم اکثر سهامداران نگران بورس اوراق بهادار تهران به شاخص کل دوخته شده است. شاخصی که پس از صعود تاریخی خود از پاییز 91 تا اوایل زمستان 92 وارد فاز اصلاحی خود شد و عده زیادی از سهامداران را متضرر ساخت. کمتر سهامداری است که بازار روز یکشنبه 22 دی ماه 1392 را به خاطر نداشته باشد روزی که دماسنج اقتصادی بورس تهران با نزول 2388 واحدی خود که در طول تاریخ 47 ساله این بازار بی سابقه بوده است آغاز اصلاح خود را خبر داد. اکنون که بیش از هشت ماه از آن تاریخ می گذرد سوال بسیاری از افراد این است که این اصلاح تا چه زمانی طول می کشد و آیا میتوان روزهای سبز بورس رانیز دید؟ در ادامه سعی می کنیم به بررسی روند نزولی شاخص کل از زمان شروع اصلاح تا به امروز بپردازیم و برای اعضای حرفه ای تمامی زوایای شاخص را در مطلب « شاخص محکوم به اصلاح است یا خیر؟‌»‌ مورد بررسی قرار دادیم .

 

 

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحکمرانی شایعات امروز و اساسنامه جدید بانکها !
نوشته بعدیآیا سغرب فردا حمایت میشود…؟
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

نطر گذاشتن