نظر کارشناسان در مورد شمواد . وانصار . مداران و …

846
telegram nokhbegan-start
نظر کارشناسان در مورد شمواد . وانصار . مداران و ...Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 15Rating:

با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است.

شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسان ما همین جا را کلیک کنید.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

 

23-6 تصویر

*و برای اعضای حرفه ای :

و اما نمادی که درخواستی شما بود و در حال حاضر تکمیل 5 موج صعودی و ورود به فاز اصلاحی ABC است را در « آیا این سهم می تواند در  2 ماه  آینده %30 رشد کند ؟» بخوانید.

فقط دو, روز دیگر فرصت استفاده  از هدیه ای که اعضای سایت تحلیلها در نظر گرفتیم باقی مانده است..این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۰۰ روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه میباشد..قطعا شما هم میخواهید همچون حرفه ای های بازار از مطالب حرفه ای ما مطلع شوید و از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های مناسب برای خرید در هفته / جدول خرید و فروش سهام / تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده  کنید .

(همینجا کلیلک کنید و قبل از سفارش با اعمال کوپن 19TX432 در بخش عضویت حرفه ای از تخفیف ویژه سایت وامکانات جدید بهره ببرید)

تصویر

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن